Autor Wątek: Cleo  (Przeczytany 626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cleo

  • Gość
Cleo
« dnia: Listopad 30, 2013, 14:01:07 »
Imię:
Panie i panowie, oto Cleo we własnej osobie!
Wiek:
Samic się o wiek nie pyta.. ale wiedz, że ma już swoje - 5 lat.
Płeć:
Jeszcze nie zauważyłeś? Może chcesz zajrzeć? Samica.
Charakter:
1.TOLERANCJA – szanuję cudze poglądy, wiarę, upodobania ludzi którzy różnią się ode mnie .
2. POKORA – nie jestem zarozumiała, potrafię słuchać krytycznych uwag na swój temat i nie obrażam się, wręcz przeciwnie, zastanawiam się czy osoba krytykująca nie ma racji .
3. DOBROĆ – dbam o bliźnich, służę pomocą i radą, nie odwracam się od osób które potrzebują wsparcia .
4. CIERPLIWOŚĆ – spokojnie potrafię poczekać na efekty działań długofalowych .
5.POCZUCIE WŁASNEJ GODNOŚCI – mam swoje zdanie, nie poddaję się presji otoczenia, znam swoją wartość i postępuję zgodnie ze swoim sumieniem .
6. AMBICJA – wiem, czego chcę i dążę do tego rozsądnie, jednak nie za wszelką cenę ; staram się być sobą i działać uczciwie .
7. POCZUCIE HUMORU – nie można ciągle być poważnym , trzeba wiedzieć kiedy się śmiać a kiedy płakać, potrafię również śmiać się z samej siebie.
Wygląd:
Biała sowa. Biała, z piwnymi oczętami. Ma wielkie skrzydła, dzięki którym szybko lata. Ma ciemny dziób i białe szpony. Tyle.
Historia:
DZIECIŃSTWO
Jak każdy musiała się kiedyś urodzić. A była to zima... Na świat przyszło kilka pisklaków. Wszystkie zdechły. Oprócz... Cleo. Rodzice mieli ją na oku całą dobę. Jednak jej to przeszkadzało... W końcu uciekła. Wszyscy ją szukali, ale nie znaleźli.
UCIECZKA
Znalazła się daleko. Gdzie? Do dziś tego nie wie. Pamięta kraty i bat... Była w cyrku. Ludzie kazali jej występować. Ale po co? Z tam tąd też musiała uciec. Bo.. bili ją. Do dziś ma jeszcze blizny.
DALSZE LOSY
Była w kilku miastach i wsiach.. Miała tam wysokie rangi.. Zapamiętała legendę o pewnej planecie. Myślała o niej dniem i nocą.. Przez to straciła wielkie rangi i.. "zeszła na psy". Chciała odnaleźć tą planetę.
LEGENDA
Gdzieś daleko i bardzo wysoko,
Gdzie zwykły śmiertelnik nie stąpa tam łapą.
Gdzie spokój, harmonia, i natury zew,
Gdzie słychać szum drzew i "zwierząt śpiew".
Więc jeśli śmiertelniku odważysz się,
Przybądź tutaj.
DALSZE LOSY
Cleo znała tą legendę na pamięć. Ciężko jej było tutaj dotrzeć, bo atmosfera ziemska. W końcu cudem udało jej się wkradnąć do rakiety i doleciała tutaj i prosi o przyjęcie..
Moce:
Mikhuura - Świetny wzrok sprawia, że widzisz nawet przez przedmioty i wokół siebie.

Offline Guren

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
Odp: Cleo
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2013, 14:04:09 »
Akcept!
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2013, 14:06:55 wysłana przez Guren »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
kwiaty-bogow japonia zlotahodowla11 goldcraft akademia